У ЄС пропонують конфісковувати активи росіян на користь України

У ЄС пропонують конфісковувати активи росіян на користь України

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політолог розповів, хто має платити за оборону від російської агресії

Цитата

«Розгляд цього питання (конфіскації активів росії, — ред.) пов’язаний зі справедливістю. Ми працюємо над юридичною основою, щоб уможливити використання активів росії та частково олігархів для відбудови України», — наголосила вона.

Урсула фон дер Ляєн додала, що конференція в Лугано, яка нещодавно відбулася, була успішною, а все через те, що там були озвучені різні підходи щодо післявоєнної відбудови України.

Розробку юридичної основи також підтвердила й президентка Європейського парламенту Роберта Метсола.

А нещодавно очільниця МЗС Великої Британії Ліз Трасс заявила, що Сполучене Королівство хоче наслідувати приклад Канади і конфіскувати активи росіян, щоб віддати їх Україні.

Додамо

На початку березня низка російських олігархів, наближених до президента рф путіна, потрапили під санкції з боку ЄС, а пізніше — Великої Британії. Серед них опинився й бізнесмен Дмитро Мазепін та його син-гонщик Микита, італійську віллу якого нещодавно заарештували.

Будинок розташований на півночі Сардинії – у місті Портіско провінції Сассарі. Він коштує 110 млн доларів. Фінансова поліція Італії виявила, що вілла належить іноземній компанії, якою Мазепіни разом володіють через їхнє ж «іноземне корпоративне підприємство».

Батько Микити — Дмитро Мазепін — прокремлівський бізнесмен, який раніше був гендиректором концерну “Уралхім”, однак після введення персональних санкцій, він продав 52% акцій компанії, покинув крісло гендиректора та передав керування “Уралхімом” своїм поплічникам — Дмитру Коняєву та Дмитру Татьяніну.

За повідомленнями іноземних ЗМІ, подібним чином вчинив не лише Мазепін, а й інші російські бізнесмени, в тому числі Олексій Мордашов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *