Співзасновник Alibaba Джек Ма відкриває сільськогосподарську компанію

Співзасновник  Alibaba Джек Ма відкриває сільськогосподарську компанію

Співзасновник Alibaba Джек Ма заснував нову компанію під назвою «Hangzhou Ma’s Kitchen Food», вартістю 1,4 млн доларів. Яка займається продажем  фасованих продуктів харчування. Про це повідомляє Insider, пише УНН.

Деталі

Зареєстрований капітал компанії становить 1,4 млн доларів, повідомляє South China Morning Post, що належить Alibaba, з посиланням на офіційний корпоративний реєстр National Enterprise Credit Information Publicity System.

Нова компанія повністю належить інвестиційній компанії Ма. Загалом компанія займається продажем фасованих продуктів харчування, а також перероблюванням та роздрібною торгівлею сільськогосподарською продукцією.

Інтерес Ма до сільського господарства, схоже, з’явився після того, як уряд почав переслідувати його бізнес у 2020 році після того, як він розлютив Пекін своєю критичною промовою про систему фінансового регулювання Китаю,

– йдеться в повідомленні.

Доповнення

Зазначається, що технологічний титан, який відомий своєю відвертою та яскравою особистістю, зник із поля зору громадськості на два роки після переслідування. Його компанії втратили сотні мільярдів доларів. З того часу він тримається осторонь, лише рідко з’являючись на публіці.

Натомість останні кілька років він мандрує світом, вивчаючи агротехніку.У жовтні 2021 року Ма був в Іспанії, де вивчав сільське господарство та технології, пов’язані з екологічними проблемами. Він також відвідав Нідерланди, Японію та Таїланд, щоб вивчати агротехнології.

У травні Токійський коледж оголосив, що Ма обійматиме посаду викладача під час дослідження сталого сільського господарства та виробництва продуктів харчування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *