Словацькі далекобійники почали блокувати рух на кордоні з Україною — ДПСУ

Словацькі далекобійники почали блокувати рух на кордоні з Україною - ДПСУ

Представники Спілки перевізників Словаччини почали блокувати рух вантажівок  через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке» на кордоні з Україною. Про це УНН повідомляє із посиланням на Держприкордонслужбу України.

За інформацією від словацьких прикордонників, о 16:05 на території Словаччини розпочато блокування руху вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке», суміжний українському пункту пропуску «Ужгород». Акцію, терміни якої наразі не відомі, проводять представники Спілки перевізників Словаччини

 — йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

Деталі

Зазначається, що перевезення гуманітарної допомоги, інших важливих вантажів, живих тварин, пального та охолоджених вантажів не блокуватимуть. Машини з іншим вантажем на виїзд зі Словаччини будуть пропускати в обмеженій кількості, по чотири вантажівки за годину.

На в’їзд у Словаччину рух блокуватися не буде, вказали в ДПСУ.  Також не обмежуватиметься рух легкового автотранспорту та автобусів.

Додамо

Словацькі перевізники приєднуються до польських далекобійників, які з 6 листопада блокують декілька пунктів пропуску на кордоні з Україною.

Польські та словацькі далекобійники вимагають, щоб ЄС відновив систему надання обмеженої кількості дозволів українським компаніям на роботу в блоці, а європейським далекобійникам – на в’їзд до України. Дозволи було скасовано після вторгнення рф.

Доповнення

Європейський комісар з транспорту Адіна Велян заявила 29 листопада, що Україна та ЄС не можуть бути «заручниками» польських далекобійників, які блокують кордон. За її словами, ситуація «неприйнятна», і Брюссель залишає за собою право втручатися у забезпечення дотримання правил та застосування закону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *