Негода в Україні: найбільш складна ситуація в Одеській області, Черкаській, Кіровоградській та Миколаївській областях – Хорунжий

Негода в Україні: найбільш складна ситуація в Одеській області, Черкаській, Кіровоградській та Миколаївській областях – Хорунжий

Через негоду та снігопади, по всій країні працюють фахівці рятувальних служб, функціонують штаби з ліквідації наслідків негоди, куди люди можуть звернутися у випадку надзвичайної події. Найбільш складна ситуація спостерігається в Одеській, Черкаській, Кіровоградській та Миколаївській областях: місцями замети перевищують метр снігового покриву, тому для ліквідації наслідків залучаються навіть БТР прикордонної служби.

Про це, в ефірі телемарафону, повідомив речник ДСНС України Олександр Хорунжий, передає УНН.

Якщо взяти по регіонах, в нас найбільш складна ситуація спостерігається в Одеській області, Черкаській, Кіровоградській та Миколаївській. Там працюють наші рятувальники найбільше, а також Національна поліція, комунальні служби, бригади обленерго.

— повідомив речник ДСНС.

Важливо: люди, які не можуть собі дати раду на дорогах, можуть звернутися у випадку надзвичайної події на цілодобовий телефон гарячої лінії Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: 067-400-60-80.

Також речник ДСНС України, повідомив, що найскладніша ситуація зі знеструмленням населених пунктів на Одещині, Київщині, Миколаївщині, а також у Полтавській області, але бригади обленерго працюють зараз для ліквідації наслідків негоди.

Щодо снігових заметів, як повідомив Хорунжий, найскладніша ситуація в Одеській області, зокрема — на півночі та півдні Одеської області, де вони складали 1,5 метри снігового покриву.

На певних ділянках, за словами речника ДСНС, залучені БТР прикордонної служби, а також Нацполіція, Нацгвардія. Щодо фахівців ДСНС, в Одеській області залучено близько 700 людей та 181 одиницю техніки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *