Ексголова Держспецзв’язку Юрій Щиголь має крипти на майже 1,5 млн доларів – ЗМІ

Ексголова Держспецзв'язку Юрій Щиголь має крипти на майже 1,5 млн доларів – ЗМІ

У криптогаманці в ексголови Держспецзв’язку Юрія Щиголя біткоїнів та одиниць Tether USDT загальним еквівалентом на 1,476 млн доларів. Про це із посиланням на САП повідомив журналіст Олег Новіков, передає УНН.

Деталі

За даними журналіста на телефоні колишнього голови Держспецзв’язку Юрія Щиголя правоохоронці виявили криптогаманець, на якому зберігається 1 201 285 одиниць Tether USDT (еквівалент 1 201 928 доларів) і 6,9 біткойна (275 тисяч доларів). Загалом це 1,476 млн доларів у крипті.

Крім того, під час обшуків у чиновника знайшли 82 тис. євро і 72 тис. дол. готівкових грошейє

Зважаючи на це, НАБУ і САП просять узяти під варту Щиголя з альтернативою застави у 50,23 млн грн.

Щиголь наполягає на тому, що цей криптогаманець ніяк з ним не повʼязаний. Ексголова Держспецзвʼязку Юрій Щиголь також заявив, що рік чи півроку тому НАБУ нічого не знало про криптогаманець, а одразу після підозри він зʼявився.

Додатково

Сьогодні, 22 листопада, Вищий антикорупційний суд арештував народного депутата Андрія Одарченка з можливістю внесення застави обсягом 15 млн грн. Його підозрюють у наданні хабаря голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України біткоїнами

Цього ж дня ВАКС арештував з можливістю внесення застави у розмірі 50 млн грн організатора схеми заволодіння державними коштами у сумі понад 62 млн грн під час закупівлі Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України Романа Коваля.

Нагадаємо

20 листопада Кабінет міністрів України звільнив керівництво Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України — очільника відомства Юрія Щиголя та його заступника Віктора Жору. Після чого їм одразу ж повідомили підозри у справі про заволодіння понад 62 млн грн.

Загалом САП та НАБУ задокументували три епізоди злочинної діяльності у Держспецзв’язку. Про підозру повідомили 5 особам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *