Єрмак потрапив у рейтинг найвпливовіших людей Європи від Politico

Єрмак потрапив у рейтинг найвпливовіших людей Європи від Politico

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак потрапив до рейтингу найвпливовіших людей Європи за версією Politico в категорії «діячі», передає УНН.

Деталі

Щороку Politico створює рейтинг найвпливовіших людей Європи. В категорії «діячі» четверте місце посів Андрій Єрмак. В свою чергу на третьому місті перебуває президент Франції Еммануель Макрон, а на другому — президентка Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн. Про те, хто став лідером рейтингу наразі нічого не відомо.

Politico назвали Єрмака «зеленим кардиналом» Києва. Таке звання голові Офісу президента присудили через прізвище Володимира Зеленського, а також через те, що він часто з’являється на людях в мілітарному стилі.

також творці рейтингу зазначили, що Андрій Єрмак «фактично тримає кермо українського уряду та парламенту».

Оскільки Україна починає свою кампанію щодо вступу в ЄС і НАТО, і в той же час бореться за повернення своєї території, Єрмак отримав величезну владу, як ключовий гравець у військовому кабінеті Зеленського. Він фактично тримає кермо українського уряду та парламенту, водночас дозволяючи своєму начальнику тримати свої руки (і свій міжнародний імідж) чистими

— йдеться в повідомленні.

Нагадаємо

В минулому році за підсумками опитування читачів видання Politico президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною в Європі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *